DC 330

Dünya genelinde dijital baskı sistemlerinin yaygınlaşması, bütün fonksiyonların bir arada bulunduğu ve katma değerli çözümler sunan sonlandırıcı makinelerin önemini de artırmıştır. GM’in gelişmiş mühendislik yapısını kullanarak ürettiği DC 330 modelleri bu doğrultuda ideal çözümler sunmaktadır.


Hızlı iş değiştirme kabiliyeti, basit bir rulo değişimi ile hemen hemen bütün sonlandırma işlerinin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.
Makinelerin uzun ömürlü ve dayanıklı yapısı, sadece aşınmış parçaların değişimi ve gerçekleştirilecek yazılım güncellemesi ile uzun yıllar süresince işlevini korumasını sağlamaktadır.

Çözücü, UV/IR kurutmalı flekso vernik, laminasyon ve soğuk yaldız üniteleri, yarı rotasyon kesim ünitesi, dilimleme ve çift sarıcı başlıca donanımlar arasında yer almaktadır. Servo motorları, etkin web tansiyon kontrolü sağlar. Modüler yapısı sayesinde ihtiyaç doğrultusunda eklemeler yapmak mümkündür. Bu doğrultuda, ekstra vernik, buklet yerleştirici, serigrafi baskı, kabartma, lazer kesim ve sıcak yaldız üniteleri opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Teknik Bilgi:


Web genişliği: 330/500 mm
Hız: 55 mt/dak. (yarı rotasyon) – 72 mt/dak. (tam rotasyon)
Çözücü çapı: 700 mm
Sarıcı Çapı: 500 mm

DC 350

Hızlı ve tam otomatik sonlandırma makinesi DC350, semi rotatif lak ve kesim ünitelerini standart olarak sunmaktadır. Multilayer etiketler, lazer kesim, sıcak yaldız ve serigrafi baskı üniteleri ise opsiyonel olarak sunulmaktadır. 


Yüksek hız, semi rotatif lak ünitesi, iş otomasyonu ile birlikte tüm dijital baskı makineleri ile uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. 

Modüler yapısı sayesinde, ileriki dönemlerde ek ünite eklenmesini mümkün kılan DC350 pazarda yer alan en verimli sonlandırma makineleri arasında ön plana çıkmaktadır.

Teknik Bilgi:


Web genişliği: 350 mm
Hız: 80 mt/dak. (yarı rotasyon) – 90 mt/dak. (tam rotasyon)
Çözücü çapı: 1.000 mm
Sarıcı Çapı: 700 mm

DC 330 MİNİ

GM dijital sonlandırma makinelerinin en yeni jenerasyonu olan DC330 Mini, yeniden tasarlandı! Yeni elektronik ekipmanlar, kullanıcı dostu olarak tasarlanmış kontrol paneli ve güncellenmiş bir kullanıcı arayüzüne sahip olan dördüncü nesil DC330 Mini, önceki versiyonları gibi güçlü ve sağlam bir platforma sahiptir.

Fireyi en aza indirgemek ve üretkenliği en üst seviyeye çıkarmak için tasarlanan Mini, kapladığı küçük alanla da ön plana çıkıyor. Tek bir kompakt platform üzerinde UV flekso lak, laminasyon, soğuk yaldız, kesim ve dilimleme üniteleri bulunmaktadır.

DC330 serisi makinelerdeki aktarma organı tamamiyle servo tahrikli olup muntazam bir register imkanı sunmaktadır.

Teknik Bilgi:


Web genişliği: 330 mm
Hız: 65 mt/dak. (yarı rotasyon) – 72 mt/dak. (tam rotasyon)
Çözücü çapı: 700 mm
Sarıcı Çapı: 500 mm

DC 330 MİNİ FLEX

DC330MINIflex kompakt yapısının yanı sıra birçok farklı özellik sunmantadır. Bilinen başlıca dijital baskı makinelerinin tamamıyla in-line olarak çalışabilir. 

Miniflex, pazar lideri olan kompakt sonlandırma makinesi DC330'a tam esneklik katmaktadır. 

Flekso lak, semi rotatif kesim, dilimleme ve çift sarıcı konfigürasyonuna sahip olan Flex, spot lak, soğuk yaldız, laminasyon, korona, web temizleme, back scoring, jilet dilimleme ve daha fazlasını opsiyonel olarak sunmaktadır.

Teknik Bilgi:


Web genişliği: 330 mm
Hız: 65 mt/dak. (yarı rotasyon) – 72 mt/dak. (tam rotasyon)
Çözücü çapı: 700 mm
Sarıcı Çapı: 500 mm

Elfi Baskı ve Ambalaj Ürünleri Ltd. Şti.