top of page

Manyetik Silindirler:

 

Kusursuz Yapışma Kuvveti!


Yüksek performanslı mıknatıslar kullanılarak üretilen manyetik silindirler, dinamik ve statik yapıları sayesinde kesim kalitesini üst seviyelere çıkarmaktadırlar.


Spilker’in modern makine parkuru, 750 mm çap ve 3.000 mm uzunluğa kadar ki yüksek bant genişliğinde üretim yapma olanağı sağlamaktadır.


Ayrıca özel uygulamalar için ekstra kuvetli neodim manyetikleri de kullanılabilinmektedir.

13925110_537650246425609_531795843971210

Yaprak Bıçaklar:

 

Speedcut ve Lasercut kalitelerinde üretilen yaprak bıçaklar, esnekliği, dayanıklılığı ve yüksek kesim kalitesi ile farklı kalınlıklardaki birçok malzemeyi rahatlıkla kesebilmektedir.

Özellikler:

  • Kalınlık: 0,3 mm – 1,0 mm (1,5 mm’e kadar opsiyonel)

  • Kesim açısı: 50° – 120°

  • Nikel kaplama ile yüzey koruması

  • Mikro-perforaj

  • Tek yüzeyde 3 farklı kesim yüksekliği imkanı

  • Yapışmaz kaplama (Kuvvetli yapışkan kesimi için)

Yaprakbicaklar.jpg

Silindir Bıçaklar:

Hassasiyet ve dayanıklılık!


Sağlam ve dayanıklı yapısı ile uzun metrajlı işlere rahatlıkla cevap verebilen rotatif silindir bıçaklar, farklı yüksekliklerde hassas kesim yapma imkanı sunmaktadır.


Özel teknikler ile keskinleştirilen bıçaklar kesim profilini üst seviyelere taşımaktadır. Kesilecek materyalin cinsine ve kalınlığına göre normal veya sertleştirilmiş olarak üretilebilir ve özel kaplama işlemlerine tabi tutulabilirler.

Rotatif-Silindir-Bicaklar.jpg

Sonic:

Basınçlı Hava (P) ve Vakum ve Basınçlı Hava (VP) özelliğinde iki farklı teknolojiye sahip olan Sonic silindir, içerisine yerleştirilen özel hava kanalları ile kesilen parçaların etiketin üzerinden tam olarak ayrıştırılmasını ve makinenin dışına taşınmasını sağlar.

Sonic F Sistemi: Geniş hacimli hava akümülatörü pürüzsüz bir kesim imkanı sunarken atık parçaların da düzgün bir şekilde tahliye edilmesine olanak tanır.

Özel kaplama işlemlerine tabi tutulabilen Sonic silindir, çeşitli aksesuarlarıyla birlikte temin edilebilir.

Sonic.jpg

MicroGap:

0,5 mikron seviyesindeki hassas ayar yeteneği ve yukarı-aşağı yönlü hareket edebilme kabiliyeti ile net kesim yükseliği optimizasyonu sağlamaktadır.

Manyetik silindirin altına yerleştirilen ve farklı kalınlıklardaki taşıyıcı problemlerine yönelik etkili çözümler sunan MicroGap, kesim ünitesindeki diğer ekipmanların da kullanım ömrünü uzatmaktadır. 

 

Yaprak bıçaklar ve rotatif silindir bıçaklarla uyumlu olmakla birlikte ters kesim yapabilme imkanı sunmaktadır.

Spilker_MicroGap.jpg

Baskı Silindirleri:

Alüminyum veya çelik alaşımlı olarak imal edilen baskı silindirleri, özel geliştirilen tüp sistemi sayesinde hafif bir yapıya sahiptir. Talep doğrultusunda gövde ve dişliler, sertleştirme işlemi ile darbelere karşı daha dayanıklı hale getirilebilinir.

Birçok farklı makineye uygun olarak yüksek hassasiyetle üretilmekte, özel çizgili yapıları ile klişe montajında büyük kolaylık sağlamaktadır.

Sıcak Yaldız Silindirleri:

 

Özel pirinç silindirler üzerine özenle işlenen desenler ve motifler sayesinde pürüzsüz ve net bir baskı kalitesi elde edilmektedir. Silindir yüzeyleri üstün sonuçlar için hassas bir şekilde cilalanmakta ve parlatılmaktadır. Sert krom kaplama silindirlerin uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Baski-Silindirleri.jpg
sicak-yaldiz.jpg
bottom of page